Подозрителна смърт на гръцки студент след ваксинация!

Подозрителна смърт на гръцки студент след ваксинация!

Подозрителна смърт на гръцки студент в България след поставяне на ваксина, пишат медиите в Северна Гърция. 23-годишен младеж, който сл

Подозрителна смърт на гръцки студент в България след поставяне на ваксина, пишат медиите в Северна Гърция.

23-годишен младеж, който следвал медицина, почина 10 дни след получаване на ваксина за предотвратяване на COVID19 „AstraZeneca“ поради кръвни съсиреци в мозъчните съдове, посочват медиите.

Гръцкият гражданин потърсил медицинска помощ заради симптоми на гастроентерит. Лабораторните изследвания показали ниски нива на тромбоцити и от болницата казали, че трябва да остане на лечение. Той обаче отказал да бъде хоспитализиран и след разговор с баща си, който е лекар, решил да се прибере в родината.

Младежът си купил дори самолетен билет, но при лошо падане вкъщи получил фатални контузии.

Бащата е разговарял с български колеги медици, които му обяснили, че подобни симптоми били наблюдавани и при 44-годишна жена.

Не бих се отказал от ваксинацията, твърди бащата на починалия студент.

24rodopi.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0