Още 3 точки по пътя към Втора лига! „Левски“ (Кар) – „Левски“ (Крум) 0:2

Крумовградският „Левски“ спечели ценни три точки при гостуването си на „Левски“ (Карлово) в мач 6-ия кръг от първенството в Югоизточната Трета лига.

Видимо гостите бяха по-добри на терена и демонстрираха игра като за тим, който е тръгнал на път за Втора лига, но домакините до 80-ата минута показаха, че са от най-коравите тимове в Югоизтока.

В последните минути играчите на „Левски 2005“ вдигнаха темпото и това даде резултат. Първо след атака по десния фланг топката попадна в добре пласирания Петър Христов, който откри за гостите.

Във втората минута на продължението при контраатака пък Георги Йотовски оформи крайното 0:2.

„Левски 2005“ е четвърти във временното класиране с актив от 12 точки и голова разлика 18:4, като отборът е с мач по-малко.