Председателят на младежката организация на ДПС в община Кърджали Юзкан Али ще стане общински съветник на мястото на Байрам Байрам, койт
Председателят на младежката организация на ДПС в община Кърджали Юзкан Али ще стане общински съветник на мястото на Байрам Байрам, който доби право да влезе в Народното събрание като 5-ти в листата на партията в 9-ти МИР.
31-годишният Али е и сред фаворитите за председател на Областния съвет на Младежко ДПС, който пост ще бъде освободен скоро от Байрам заради навършване на години, непозволяващи изпълняването на функциите на областен лидер на младежката формация. Това разкриха членове на ОблС на МДПС.
Проблем за Юзкан Али може да се окаже фактът, че най-зле в Източните Родопи се представиха младежите в община Кържали, уточниха още активистите на МДПС.
24rodopi.com
COMMENTS