За една година Ахмед Осман е бил пускан в игра 28 минути!

Почетният гражданин на Кърджали, 35-годишният нападател на "Арда-1924" Ахмед Осман е играл само 28 минути от влизането на „Син

Почетният гражданин на Кърджали, 35-годишният нападател на „Арда-1924″ Ахмед Осман е играл само 28 минути от влизането на „Сините от Кърджали“ в Първа лига.
Припомняме, че в продълженията на баража „Арда 1924“ – „Септември“ на 29 май 2019-та, на стадион „Локомотив“ в Пловдив, Ахмед Осман отбеляза победния гол и кърджалийският тим вече е голямото футболно семейство на България. Тогава талантливият нападател влезе през втората част и бе на терена цели 43 минути.
Единственият кърджалиец в „Арда 1924“ е играл само 28 минути от 29 май м. г. до днес в официални мачове.
Според статистиката на Flashscore Ахмед Осман е излизал с екипа на „Арда 1924“ на терена:
9 минути на 11 август 2019 на мача „Арда 1924“-Локомотив (Пд) 2:5;
9 минути на 5 декември 2019 година на четвъртфиналния двубой за купата на България „Арда 1924“- ЦСКА (Сф) 0:1 (този мач се игра на стадиона в Кърджали);
10 минути на 17 февруари 2020 година на мача „Арда 1924“- „Славия“ (Сф) 0:1.
Нападателят е бил резерва в 14 от мачовете на отбора си : с „Царско село“ (19 юли), „Берое “ (27 юли), „Витоша“ (2 август), „ЦСКА“ (18 август), „Черно море“ ( 23 август), „Славия “ (30 август), „Левски“ (19 октомври), „Ботев“ Пловдив (30 октомври), „Берое “ (10 ноември), „Витоша“ (22 ноември), „Локомотив“ Пловдив (1 декември), „ЦСКА“ (8 декември), „Черно море“(14 декември) и „Етър“ (7 март 2020).
В 7 мача е бил извън групата на отбора: „Ботев“ Пловдив (14 юли), „Ботев“ Враца (13 септември), „Лудогорец“ (22 септември), „Етър“( 30 септември), „Дунав“(6 октомври), „Царско село“ (7 ноември) и „Ботев“ Враца (22 февруари 2020).
Кой са най-скъпите играчи на „Арда 1924“ и кой са най-евтините – четете по-късно в 24rodopi.com