„Арда 1924“ – „Левски“ 1:0, гол на Иван Коконов

С гол на Иван Коконов „Арда 1924“ поведе срещу „Левски“ в 8-мата минута на двубоя от втория кръг в Efbet лиг

С гол на Иван Коконов „Арда 1924“ поведе срещу „Левски“ в 8-мата минута на двубоя от втория кръг в Efbet лига. Над 3 000 фенове са дошли на „арена „Арда“ да подкрепят любимците си.
В първите 10 минути пълно надмощие на „сините от Кърджали“, които владеят топката в 70 процента от времето.
16-та минута: Спас Делев прави какво си иска в полето на гостите, но в крайната фаза нещата не се получава и резултатът остава само 1:0.
Две минути по-късно бърза реакция на Николай Михайлов, стража на „Левски“, запазва интригата в мача.
25-та минута: Пропуск и на Емил Мартинов.

Съставът на „Арда 1924“: Васил Симеонов; Пламен Крумов, Милен Стоев, Петко Ганев, Матеус Леони; Деян Лозев, Емил Мартинов, Румен Руменов, Светослав Ковачев, Иван Коконов, Спас Делев