„Арда 1924“ влезе в новия сезон с голово шоу – 3:3 в Монтана

В рамките на 60 секунди Милен Желев и Светослав Ковачев се разписаха за „Арда 1924“ на стадион „Огоста“ в Мо

В рамките на 60 секунди Милен Желев и Светослав Ковачев се разписаха за „Арда 1924“ на стадион „Огоста“ в Монтана на старта на новото футболно първенство на България. Противно на очакванията, че головете в 33-ата и 34-та минути почти гарантират победата за „Сините от Кърджали“, които в този мач играха с резервния червен екип, се случи точно обратното. През втората част сякаш играчите на „Арда 1924“ бяха пропътували разстоянието до Северозапада за всякакъв друг развой, но не и за победа – инициативата бе изцяло на новаците в лигата.
Домакините изравниха с два бързи гола на Преслав Петров и Борислав Балджийски в 48-ата и 49-та минути.
Резултатът стана 3:2 за домакините в 82-ата минута, точен бе Владимир Айтов.
И когато всичко изглеждаше тъжно за нашите, монтанецът Петров се разписа и в своята врата в последната минута – 3:3.
На снимката: Топката е в мрежата на монтанската врата